Room Category: Mini Bar

Home » Mini Bar
STANDART ODA
Room

STANDART ODA

Modern, şık ve özel tasarlanmış, tatilde ihtiyaç duyulabilecek tüm detaylar düşünülmüş, deniz manzaralı ve balkonlu geniş odalarda üç kişiye konaklama imkanı  sağlamakta, odalarda King size yatak ve oturma köşesi bulunmaktadır. Tüm odalarda: Lcd ekran televizyon, Minibar, Klima, Wi-Fi internet, Kasa, Kahve/Çay setup, Nespresso makinesi, cam şişe  su, banyo terliği/bornoz, molton brown buklet ürünleri, saç kurutma makinesi ve telefon mevcuttur.

PENTHOUSE SUIT
Room

PENTHOUSE SUIT

Panoramik deniz manzaralı, geniş balkonlu ve balkon mobilyaları, ayrı yatak odası ve oturma grubu ile dört kişiye kadar konaklama imkanı sağlamaktadır. Suit odamızda Lcd ekran televizyon, Minibar, Klima, Wi-Fi internet, Kasa, Kahve/Çay setup, Nespresso makinesi, cam şişe  su, banyo terliği/bornoz, molton brown buklet ürünleri, saç kurutma makinesi ve telefon mevcuttur.

GÜNDOĞAN DAİRESİ
Room

GÜNDOĞAN DAİRESİ

Bir adet king size yataklı oda, bir adet iki ayrı yataklı oda, bir adet ranzalı genç odası, mutfak ve oturma grubu ile altı kişiye kadar konaklama imkanı sağlamaktadır. Dairemizde mikrodalga, fırın, Lcd ekran televizyon, Minibar, Klima, Wi-Fi internet, Kasa, banyo terliği/bornoz, molton brown buklet ürünleri, saç kurutma makinesi ve telefon mevcuttur.

GÜMÜŞLÜK DAİRESİ
Room

GÜMÜŞLÜK DAİRESİ

Bir adet king size yataklı oda, bir adet iki ayrı yataklı oda, bir adet ranzalı genç odası, mutfak ve oturma grubu ile altı kişiye kadar konaklama imkanı sağlamaktadır. Dairemizde m ikrodalga, fırın, çamaşır makinesi, Lcd ekran televizyon, Minibar, Klima, Wi-Fi internet, Kasa, banyo terliği/bornoz, molton brown buklet ürünleri, saç kurutma makinesi ve telefon mevcuttur.

GÖLTÜRKBÜKÜ DAİRESİ
Room

GÖLTÜRKBÜKÜ DAİRESİ

Bir adet king size yataklı oda,bir adet iki ayrı yataklı oda, bir adet ranzalı oda, mutfak ve oturma grubu ile altı kişiye kadar konaklama imkanı sağlamaktadır. Dairemizde mikrodalga, fırın, çamaşır makinesi, Lcd ekran televizyon, Minibar, Klima, Wi-Fi internet, Kasa, banyo terliği/bornoz, molton brown buklet ürünleri, saç kurutma makinesi ve telefon mevcuttur.